Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

АВТОСКАНЕРИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Діагностичне обладнання для автомобілів: автомобільні сканери та адаптери

Комп'ютерна діагностика автомобілів - процес, без якого зараз не зможе обійтися як автолюбитель, так і професійні СТО. Засоби діагностики є необхідним та цінним помічником у забезпеченні автолюбителя або спеціаліста з ремонту відомостями про роботу транспортного засобу загалом, дають інформацію про ймовірні поломки окремих механізмів. Внаслідок цього обладнання для діагностики автомобілів дозволяє провести повноцінний ремонт транспортного засобу з мінімальними трудовитратами.
Діагностичне обладнання автомобілів можна поділити на:

  •     універсальні автомобільні сканери – надають можливість проводити діагностику великого переліку автомобільного транспорту, саме цей фактор є їхньою незаперечною перевагою. Відмінною стороною універсальних автосканерів є їхня можливість виконувати комп'ютерну діагностику великої кількості марок авто та містять у комплекті необхідні кабелі та перехідники. Однак функціонал даних автомобільних сканерів та адаптерів обмежений. Зокрема, універсальні автомобільні сканери фактично не мають можливості виконувати ряд інженерних функцій;
  •     марочні автомобільні сканери та адаптери – надають можливість робити діагностику автомобілів одного концерну. У даному виді автосканерів реалізований найвищий функціонал: передбачається ведена діагностика, яка згідно з кодом помилки видає ймовірні причини виникнення та шляхи вирішення поломки, а також доступні  інженерні функції.

Залежно від поставлених цілей, у нашому інтернет-магазині можна купити адаптер для діагностики авто, для читання і стирання помилок, скидання сервісних інтервалів, проведення адаптацій, або ж купити професійне дилерське діагностичне обладнання,  яке дозволить виконувати всі вище перераховані завдання в комплексі з додатковими дилерськими функціями. Багато сучасних адаптерів дають і ряд додаткових можливостей по перепрограмуванню блоків управління. При цьому вартість автосканерів  цілком доступна навіть  початківцям, охочим ремонтувати автомобіль своїми силами.

У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки недорого купити адаптер для діагностики автомобіля, але і замовити його доставку в будь-яку точку України перевізником Нова Пошта.

Вгору